به کارو وب خوش اومدی --- 09107556557 مشاوره رایگان!!!

KarooWeb
payment-card-to-card-min-600x600.jpg
پشتیبانی 24 ساعته سایت

پشتیبانی 24 ساعته سایت

طراح وبسایت و سیوکار حرفه ای

گروه کارو وب با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه پشتیبانی 24 ساعته سایت، طراحی سایت، طراحی برنامه و اپلیکیشن اندروید و آی او اس، بهینه سازی سایت ها و سئو خارجی و داخلی و همچنین برنامه نویسی پروژه های اختصاصی می کوشد تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و همچنین با ارزان ترین قیمت به کاربران خود ارائه کند. خط مشی تمام فعالیت ها در کارو وب در نهایت به "رضایت مشتری" ختم می شود. ادعا نمی کنیم که در این زمینه طراحی،سئو و برنامه نویسی بهترین هستیم اما خود را جزو بهترین ها می دانیم. کافی است یکبار ما را امتحان کنید تا بدانید چرا می گوئیم کارو وب !

چرا پشتیبانی 24 ساعته ؟

وب سایت اینترنتی همانند یک اروژانس 24 ساعته است که به تمام مردم خدمات ارائه میکند.یک پشتیبان خوب باید به گونه ای باشد که در طول تمام شبانه‌روز به مشتریان خودخدمت ارائه نمایند و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکلی در هر ساعتی آن رارفع کند در غیر اینصورت ممکن است به سایت شما آسیب جدی وارد شود. و این باعث می‌شود که اعتبار و امتیازتتان در گوگل و از نظرمشتریان پایین بیاید.

دیدگاه کاربران 

حال در نظر بگیرید که یک وب سایت فروشگاهی دارید و برای مشتریان خدمات ارائه میکنید اگر شخصی در وب سایت شما خریدی انجام داده باشد همواره منتظر دریافت خدمات تعهد شده از سوی شماست و ازطرفی اگر درزمان چک کردن مشتری سایت دچار اختلال باشد میزان اعتماد مشتری از سایت شما بشدت افت پیدا میکند و در سفارشات بعدی بسیار محتاط تر عمل می نماید این یکی از بررسی ها از دید کاربران است که بخاطر جلوگیری از این مشکل سایت ها نیازمند پشتیبانی 24 ساعته میباشند.

 

در پاراگراف قبلی به بررسی دیدگاه کاربران درهنگام بروز مشکل دروب سایت پرداختیم در این قسمت به بررسی سئو سایت درهنگام بروز اختلال در وبسایت پرداخته میشود. 

جریمه گوگل

اگر سایت شما در گوگل رنک خوبی گرفته باشد در نتیجه میزان بازدید سایت نسبتا خوبی هم خواهد داشت بنابراین اگر سایت دچار اختلالی شود از زمان ایجاد مشکل تا زمان برطرف شدن نقص فنی ممکن است تعداد زیادی بازدید داشته باشد و چون کاربران نمیتوانند از وب سایت استفاده نمایند در نتیجه سایت شما از طرف گوگل جریمه میشود واگر این میزان تاخیر در زمان راه اندازی مجدد سایت طولانی شود ممکن است این امتیازات منفی و یا جریمه گوگل برای سئوی سایت شما ماها قابل جبران نباشد.ولی شما با یه پشتیبانی عالی میتوانید از این مشکلات پرخطرجلوگیری کنید.

ویروسی شدن سایت

یکی از موارد مهم در مورد وب سایت ها امکان ویروسی شدن وب سایت توسط برنامه های مخرب یا افراد میباشد. از طرفی چون ویروسی شدن سیستم یک پروسه زمان بر است پس درنتیجه اگر این مشکل سریع تشخیص و برطرف نشود امکان دارد که یک سایت ماه ها ویروسی باشد و تاثیر زیاد مخرب و قاب روئیتی بر سایت نداشته باشد و زمانی که کل وب سایت ویروسی شود دیگر غیر قابل کنترل است و عملا وب سایت شما از کارکرد خارج میشود.

حتی اگر بخواهید با استفاده از بکاپ سیستم را دوبار بازیابی کنید این پروسه بسیار هزینه بر میباشد چرا که یا بکاپ موجود نیست یا اینکه بکاپ سالم مربوط به چندین ماه قبل است و تمام کارهایی که شما انجام داده اید عملا از دست رفته وبرای جبران این خسارت باید هزینه بسیار زیادی انجام دهید.

پس بهترین روش برای جلوگیری از این مشکل وجود یک تیم پشتیبان 24 ساعته است تا از بروز چین مشکلاتی در سایت شما جلو گیر شود و بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

پشتیبان سایت کیست؟

به فردی که وظیفه مراقبت از سایت شمارا دارد و از سایت شما در مقابل خطرات ومشکلات محافظت می‌کند پشتیبان سایت می‌گویند.برخی از سایت ها این وظایف را به صورت پشتیبانی24ساعته و هفت روز در هفته انجام می دهند که عامل باعث می‌شود سایت شما از هرگونه خطری مانند: ویروسی شدن ،حمله رقباو... در امان بماند.

برخی از وظایف پشتیبانی سایت24ساعته:

1- بالا بردن امنیت سایت 

2-ازبین بردن مشکلات فنی سایت

3-بالا بردن سرعت سایت

4-جوابدهی به مشتریان ودرخواست آن ها باسرعت

5-بروزرسانی و پشتیبانی محتوا

6-پشتیبانی سئو وبالا برن سایت

پشتیبانی سایت به چند دسته تقسیم می‌شود؟

پشتیبانی سایت به دو دسته اصلی تقسیم می‌شود:ا-پشتیبانی فنی 2- پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی‌فنی:

در واقع پایه‌ی اصلی طراحی سایت قسمت فنی و برنامه نویسی آن می‌باشد.پس پشتیبانی فنی سایت اهمیت زیادی دارد.و باعث رفع مشکلات احتمالی در قسمت فنی سایت می‌شود. پشتیبانی فنی شامل:1- امنیت سایت2-سرعت سایت3- بهینه سازی سایت4- ویرایش قالب5-بالا بودن رتبه سایت

پشتیبانی محتوا:

تولید محتوا در سایت طراحی شده بسیار مهم است و با طراحی وتولید محتوا به صورت:تصویری،صوتی و... کار تمام نمی‌شود ونیاز به پشتیبانی محتوایی سایت داردو باید مطالب،تصاویر و...را بصورت مرتب تغییر داد.و تمام مقالات ،تصاویرو...را بصورت منظم و دسته بندی شده در سایت قرار بگیرند. با این کار سایت برای کاربران جذاب تر میشودو هربار باورود به سایت مطالب جدیدتری مشاهده خواهند کرد.

حال فکرکنبد پشنیبانی فنی ومحتوایی وبسایت شما بصورت 24 ساعته و هفت روزدرهفته باشد می دانید چقدر عالی تر از پشتیبانی ساده است.

 

تجربه ی شخصی

یکی از معیار های ارزیابی تیمی توانایی های شخصی هر فرد در انجام پروژه های تیمی است

دقت در کار

90%

خوش قولی

76%

سابقه کار

60%
همین الان به پیام بدهید

آزادانه
نظر خود را بنویسید