به کارو وب خوش اومدی --- 09107556557 مشاوره رایگان!!!

KarooWeb
cardvisit1.jpg
  • تاریخ انتشار: 04/01/2022
  • 0 کامنت
  • دسته بندی : فناوری

طراحی وب سایت کارو وب

طراحی وب سایت کارووب 

گروه طراحی کارو وب با 3 سال سابقه با نام و برند کارو وب در خدمت همشریان عزیز میباشد. کارو وب با در ابتدا با نام طراحان نوین در دفتر شیراز شروع به فعالیت نمود. گروه طراحی کارو وب با ارائه خدمات متنوع و گسترده در سراسر تهران در خدمت همشریان محترم میباشد.

طراحی سایت 

طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با آمدن کرونا و محدود شدن فعالیت ها و از طرفی با گسترش زیرساخت های اینترنتی در سراسر کشور بعنوان یک نیاز اساسی برای کسب و کارهای دنیا جدید گسترش پیدا کرده اند 

در زمینه طراحی سایت شرکت های مختلفی در حال ارانه خدمات به همشریان محترم هستند اما در بسیاری از موارد و صحبت با مشتریان و بررسی سایت هایی که برای همشهریان تیم طراحی کارو وب متوجه میشوند که خدماتی که برای دوستان و همشهریان صورت گرقته دارای ارادات فنی و بعضا اساسی است که اکثر موارد که با صاحبان کسب و کار صحبت مشود علت زا جویا میشویم متوجه این مطلب میشویم که مشتریان بدلیل ناآگاهی نسبت به نوع فعالیت و یا طمع بخاطر هزینه کمترکه شرکت ها و یا افراد به آنها پیشنهاد داده اند دچار این مشکلات میشوند.

دسته بندی وب سایت

وب سایت های ارانه شده در بستر اینترنت براساس دسته بندی تجاری به دو دسته سایت ها یا قالب های آماده و سایت های اختصاصی تقسیم میشوند. 

سایت های سیستم مدیریت محتوا یا قالب های آماده 

سایت های آماده به سایت های گقته میشود که براساس یک سیستم مدیریت محتوا آماده مانند وردپرس ویا جوملا و ... برای مشتریان طراحی میشوند.

در سایت های که دارای CMS آماده مانند وردپرس هستند توانایی طراح برای انجام کارها و نیاز های اختصاصی برای مشتری پایین تر است و بسیاری از نیاز های سایت با نصب افزونه های آماده در بستر وب سایت انجام میگیرد و بخاطر وجود این مشکلات افراد و مشتریان خاص بدنبال راه اندازی وطراحی سایت های اختصاصی هستند.

وردپرس و سیستم مدیریت محتوا در این زمینه پیشتر بعنوان یک بستر برای بارگذاری سایت های خبری و وبلاگی تعبیه شده بودند و توانایی بسیار خوبی در این زمینه دارند.

اما با توجه به نیاز بازار و ارائه خدمات خاص و افزونه های جدید توسط توسعه دهندگان وردپرس توانسنتند وردپرس را فراتر از یک وبلاگ به دنیا جدیدمعرفی نمایند

CMS آماده وب سایت با تنوع بسیار زیادی و تحت زبان های مختلف توسعه یافته اند. کارو وب در اینجا بیشتر در مورد وردپرس و سایت های و افزونه های مرتبط به آن پرداخته است چرا که در ایران بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. 

از طرفی چون این سیستم مدیریت محتوا بسیار تنوع پدیر و قابل توسعه است مورد توجه بسیار قرار دارد. وردپرس علاوه بر توانایی های بسیار دارای معایبی نیز است که کاربران اگر درصورت توجیه و دانستن این معایب میتوانند در تصمیم گیری های خود دقت عمل بیشتری داشته باشند

سایت ارزان قیمت 

از قدیم الایم گفتن هرچقد که پول بدی همون مقدارم آش میخوری !!!!

پس دوستان و همشهریان عزیز درنظر داشته باشین که طراحی وبسایت همواره زمان بر و هزینه بر میباشد. همچنین درنظر داشته باشید که طراح سایت حداقل هزینه را برای خود در نظر میگیرد پس مطمئن باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

سایت های اختصاصی 

سایت اختصاصی در اصل سایت مورد نظر مشتری است که بصورت کامل کد نویسی و میشود و سیستم مدیریت محتوا برای مشتریان را ایجاد میکند. طراحی سایت اختصاصی برای مشتریان خاص میباشد زیرا برنامه نویسی سایت های اختصاصی زمان بر میباشد.

هر سایت اختصاصی از دو قسمت اصلی تشکیل شده است قسمت UI یا ظاهر سایت و قسمت UX یا بک اند سایت می باشد. کارو وب با بهره گیری از تیم مجرب سعی در توسعه و ارائه خدمات طراحی سایت اختصاصی نموده است

معایب سایت های اماده یا ارزان قیمت  

اولین وجدی ترین مشکل سایت های وردپرسی موضوع امنیت این سایت ها است چراکه بستر وردپرس یا سیستم های مدیریت محتوا دارای کدنویسی open sorce است و این یکی از معایب وردپرس است و مدیران یا افرادی که ازین وب سایت ها استفاده میکنند دائما درحال چک و بررسی سایت خود می باشند

 یکی دیگر از مشکلات سایت های وردپرسی پیکربندی ساختار وردپرس است که به درستی صورت نگرفته است

ضعف دیگر وردپرس در نحوه نمایش موضوعات منتشر شده است (بخشی از permalink تماشای مطالب بعد از نام دامنه) که بسیاری از کاربران حتی از آن اطلاع نیز ندارند.

سایت های وردپرسی با گذشت زمان و ذخیره داده های اضافی در سایت بسیار سنگین شده و سرعت لود بسیارپایینی خواهند داشت

شما هم نظر خودتونو به اشتراک بگذارید