به کارو وب خوش اومدی --- 09107556557 مشاوره رایگان!!!

KarooWeb
karooweb.ir.jpg
  • تاریخ انتشار: 11/01/2022
  • 0 کامنت
  • دسته بندی : فناوری

مشاوره طراحی سایت

برای مشاوره طراحی سایت خوب، بهترین زمان ممکن الان است. در دنیایی که مشغله کاری ، کمبود وقت و وجود بیماری کرونا باعث شده که بیشتر مردم برای به دست آوردن اطلاعات ومحتویات، خرید محصولات و اطلاع از اخبارات به اینترنت مراجعه کنند .

پس صاحبان کار و مدیران برای کسب و کار موفق ،ارتباط با کاربران و مشتریان به وجود یک وب سایت اینترنتی برای معرفی خود نیازمندهستند. حال پیش از هر چیز برای راه اندازی یک وب سایت خوب و کارآمد به یک مشاوره طراحی سایت باتجربه و حرفه ای نیازمندیم،تا از پیش آمدن مشکل در کاراینترنتی، صرفه هزینه های الکی جلوگیری شود وهچنین بتوانیم سایتی مناسب با کسب کار خود طراحی کنیم چون هر سایتی مزیت هایی دارد وبرای کسب و کار بخصوصی مناسب است.

چرا مشاوره برای طراحی سایت مهم است؟

هر حرفه ای دارای متخصصانی می‌باشد که باید برای موفقیت در کار خود به متخصص آن حرفه مراجعه کنیم. برای راه اندازی یک سایت اینترنتی نیز، داشتن یک مشاوره حرفه ای برای طراحی سایت بسیار ضروری است و در واقع قدم اول در طراحی سایت، انتخاب مشاوره طراحی سایت می‌باشد. تا بتوانیم با کمک آن سایتی حرفه ای در هر زمینه ای که میخواهیم راه اندازی کنیم .

مشاور سایت تمام مواردی که  برای رفع نیاز مشتری و کاربران لازم است در سایت شما طراحی واجرا میکند درواقع سایت شما را کاربرپسند طراحی می‌کند. و ازپیش آمدن مشکلاتی مانند:ویروسی شدن سایت، لود نشدن صفحات،استفاده رقبا از سئو منفی در سایت شما و... جلوگیری می‌کند واینگونه ازپرداخت  هزینه های الکی جلوگیری میکند . حال فکر کنید فردی بدون تخصص در طراحی سایت به راه اندازی سایت (درهر زمینه ای:آموشی،خبری  فروشگاهی،خبری و...) می پردازد مطمئنا در کار خود دچار مشکلات زیادی می‌شود که این باعث از دست دادن مشتریان وکاربران سایت میشود.پس انتخاب یک مشاوره حرفه ای در طراحی سایت بسیار مهم است .

وب سایت چیست؟

قبل ازتوضیح درباره‌ی ضمینه ها وتکنیک هایی که مشاوره طراحی سایت  باید بطور حرفه ای بلد باشداول به معرفی سایت میپردازیم تا شناخت بهتری از وب سایت داشته باشیم. وب سایت قسمتی از فضای اینترنتی می‌باشد که شامل تعداد صفحاتی است که می‌توانیم در داخل این صفحات محتوا واطلاعات مربوط به کار خود را قرار دهیم . این اطلاعات می‌توانند به صورت ‌های مختلف: متنی، صوتی، ویدیوئی و... باشند.سایت ها دارای بخش های مختلفی اند از جمله:

آدرس سایت یا دامنه وب سایت

هر سایت برای خود یک آدرس(URL)دارد.مانند وقتی که آدرس یک مغازه را داریم و میریم داخل مغازه و وسایل مورد نیاز خود را تهیه می‌کنیم. با استفاده از آدرس وب سایت هم می‌توانیم به سایت مورد نظر دسترسی پیدا کنیم و محصولات یا اطلاعاتی که میخوایم رو بدست بیاوریم.همه سایت هایی که موجود هستن یک دامین یا همان دامنه دارندکه در واقع این دامنه ها به نام برند شما تبدیل می‌شوند و سایت شما رو با آن برند میشناسند.دامنه ها دارای یک پسوند می‌باشند که در ایران بیشتر از(پسوند ir,com) استفاده می‌شود.پس یکی از وظایف مهم مشاوره طراحی سایت کمک کردن به شما در انتخاب نام دامنه است.

یکی از مهم ترین سوالاتی که یک مشاوره طراحی سایت باید بتواند به آن پاسخ دهد و مشتری را راهنمایی کند انتخاب یک دامنه با نام مناسب و مرتبط با کسب کار است. درمورد اهمیت نام دامنه میتوان به نام سایت amazon  اشاره کرد که اسم اولین دامنه ای که توسط جوزبروس انتخاب شد و هنوز هم هر ساله تمدید میکند دامنه ای به نام Relentless.com بود که بعد از مدتی متوجه شد که نام دامنه متناسب کسب و کار او نیست و به دامنه سیاه شهرت پیدا کرد.

:Html قالب صفحات وب‌ سایت است و تمام کدهای صفحه را به این نوع کد تبدیل میکند در واقع زبان نشانه گذاری متن هاست مثلا:}{، )(،>< و...

وب سایت و وبلاگ چه تفاوت هایی دارند؟

بسیاری از افراد وبلاگ و وب‌ سایت راباهم اشتباه میگیرند و برخی نیز وبلاگ را همان وب‌ سایت می‌داننددر اینجا باید بایک مشاوره طراحی سایت حرفه ای و یا کادر مجرب مشورت شود تا بتوان تفاوت این موضوع را متوجه شوند.

درواقع بطوری هم مشابه یکدیگر هستند و شناختن آن ها ازهم سخت است.در این جا گروه طراحی سایت کارو وب تفاوت وشباهت آن ها راتوضیح میدهد. شباهت وبلاگ و وب‌ سایت شامل:

1-درهر دواز آن‌ها محتویات واطلاعات قرارمی‌گیرند که این اطلاعات می‌تواند بصورت: متنی،عکس و...باشد

2-هردو برای دسترسی کاربران به آدرس(url) احتیاج دارند.

تفاوت اصلی وبلاگ و وب‌ سایت این است که وبلاگ برای ارائه ی خبرهای روزانه ،نوشتن موضوعات وبحث و گفتگو درباره موضوعات و... استفاده میشود وبه صورت پشت سر هم مثل یک روزنامه قرار می‌گیرند برای همین وبلاگ را اصطلاحا دفتر خاطرات می‌نامند(که واقعا اصطلاح مناسبی است)ولی وب‌ سایت فقط برای برنوشتن محتویات وقراردادن اطلاعات نیست بلکه هدف دیگر وب‌ سایت ارائه ی خدمات،شناساندن محصولات ونوع کسب وکار سازمان‌هاو شرکت‌هاو...به کاربران است.

طراحی وبلاگ بسیار آسان تر از طراحی وراه اندازی وب‌ سایت است.با این توضیحاتی که دادیم به این نتیجه میرسیم که طراحی وبلاگ به هزینه کمتر احتیاج دارد و نیز به مشاوره ای حرفه ای نیاز مند نیست. بسیار مهم است که مشاوره طراحی سایت این موضوعات را روشن سازند تا مشتریان هزینه ی طراحی وبلاگ و وبسایت را یکی ندانند و در صورت خواستن کسب درآمد وبلاگ طراحی نکنند.

وب سایت ها از نظر برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

مشاوره طراحی سایت باید اطلاعات کاملی در زمینه وب و دسته بندی آن داشته باشد تا بتوانند به مشتریان خودخدمات ارائه دهند وآن ها را از مزایا و معایب هر کدام آگاه سازند.در اینجا ما توضیحاتی مختصر درباره‌ی هرکدام از انواع سایت ها ارائه میدهیم که به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید تابا آگاهی بیشتر در باره ی وب‌ سایت نزد مشاوره طراحی سایت حظوریابیدو سایتی مناسب برای کسب کار خود راه اندازی کنید. وب‌ سایت ها از نظر کاربرد و برنامه نویسی به چند دسته مختلف تقسیم می‌شوند:

سایت ثابت:

یکی از مهم ترین قسمت هایی که یک مشاوره طراحی سایت باید به مشتری در زمینه سایت ثابت اطلاع دهد این است که (Static website)همانگونه که از اسمش هم مشخص است یک بار طراحی و ساخته می‌شود یعنی محتوای ثابتی دارد . این سایت توسط افراد عادی تغییر پیدا نمی‌کنند و برای تغییر دادن آن باید به افراد حرفه ای مراجعه کرد . Html زبان برنامه نویسی این سایت است وازCSS درنوع پیشرفته تراستفاده می‌شود.

:مزایای وب سایت ثابت شامل

1-ساخت واستقرار آسان تر

2-هزینه کمتر برای ساخت آن، برای صاحبان کار دارد.

3-مزیت بعدی، زمان بارگذاری و باز شدن صفحات سریع تر است و همچنین در موتورجستجوگر گوگل سریع پیدا می‌شود .

4-این سایت هر صفحه اش دارای الگو متفاوت است.

معایبش وب سایت های استاتیک شامل:

1-به دلیل اینکه برای بروز رسانی به افراد حرفه ای احتیاج دارد بروز رسانی و نگه‌داریش بسیار سخت و خسته کننده است

2-یکی دیگه از معایبش این است که صاحبان کار نمی‌تونن در تغییراتش دست داشته باشند

3-چون محتوای سایت بطور منظم بروز رسانی نمی‌شود و در مدت طولانی دارای همان محتوا است برای کاربران جذابیتی ندارد پس باعث می‌شود بازدیدکنندگان بصورت چندباره به سایت مراجعه نکنند.(مشتریان ثابتی نداشته باشند)

وب سایت پویا:

(DynamIc WebsiTe) این نوع سایت، همانطور که از اسمش مشخص است پویا وقابل تغییر است و افراد عادی هم می‌توانند آن را تغییر دهند فقط کافیست به سیستم مدیریت محتوا دسترسی داشته باشند .در این نوع برنامه نویسی از زبان ها PHP,NET ,ASP استفاده می‌شوند واز(CSS,LIGHT,AJAX )به عنوان زبان کمکی استفاده می‌شوند.

مزایای این سایت: در سایت های پویا می‌تونیم با کاربران بیشتردر تعامل باشیم2-بروزرسانی این سایت‌ها بسیار آسان تر است و توسط افراد عادی نیز می‌توان تغییراتی داخل سایت ایجاد کرد3- چون بطور مداوم بروز رسانی می‌شود برای کاربران جذاب می‌باشدو بازدید کنندگان بطور مداوم به سایت مراجعه می‌کنند.

معایب سایت پویا:

1-هزینه ساخت سایت پویا بیشتر است

2-سرعت بارگذاری صفحاتش کندتر

3-صفحاتش دارای یک الگو یکسان می‌باشند .

 پرتال ها:

(PORTAL) به مجموعه سایت های پویا که همگی برای رسیدن ب هدف خاص با یکدیگر کار می‌کنند پرتال می‌گویند.

پرتال ها نیاز به بروزرسانی در بخش های مختلف دارند برای همین اداره کردن آن توسط یک نفر بسیار سخت است. به چندین نفر احتیاج دارد.

سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

سایت های متحرک سایت های فلش نیز نامیده می‌شوند. این سایت ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1- استاتیک

2- نیمه داینامیک.

سایت های فلش استاتیک یعنی: سایت های ثابت که قابل تغییر می‌باشند و در صورت تمایل به تغییر دادنشون به افراد حرفه ای نیازمند است.

سایت نیمه داینامیک، پویا و قابل تغییر هستند اما ایجاد این تغییرات در داخل سایت ساده نیست و دارای محدودیت می‌باشد.

مشاوره طراحی سایت باتوجه به نوع کسب و کار شما و همین طورنوع سایت شما از نظر محتوا به شما کمک میکند که از کدام نوع برنامه نویسی برای سایت خود استفاده کنید که سایت موفق تر و کاربر پسند تر داشته باشید. حال از خود سوال میکنید که انواع سایت محتوایی چیست؟وچه تفاوتی بین انواع سایت ها از نظرمحتوایی می‌باشد؟

در واقع در صفحات هر سایتی با توجه به نوع کار شما محتویاتی قرار میگیرد که مشاوره سایت باید به خوبی بتواند محتواهای مربوط ومناسب را در صفحات قرار دهد.در این باره توضیحات زیر را مطالعه نمایید:

انواع سایت از نظر محتوا:

:سایت ها از نظر محتوا نیز انواع مختلفی دارد که در اینجا به چند نمونه مهم اشاره می‌کنیم

سایت های فروشگاهی:

فروشگاه های اینترنتی هستند که اطلاعات مربوط به محصولات و کالاهای خاصی رو در اختیار کاربران قرار می‌دهند.امروزه مردم می‌توانند با استفاده از تکنولوژی های مختلفی مانند:رایانه ،لپ‌تاپ و گوشی های هوشمند به صورت اینترنتی و آنلاین خرید کنند و با استفاده از سایت های فروشگاهی کالاهای مورد نیاز خود را خرید کنند. مشاوره طراحی سایت باید اطلاعات کاملی در مورد امکانت یک سایت فروشگاهی داشنه باشد که امروزه این روش بسیار مورد استفاده است.

از مزایای خرید آنلاین:

1-می‌توان بصورت 24ساعته خرید کرد

2-صرفه جویی در وقت

3-عدم نیاز به حمل وسایل و...

وب سایت های شرکتی:

شرکت ها و سازمان های مختلف برای معرفی برند و کسب و کار خود به مردم به طراحی سایت نیاز دارند با طراحی سایت اینترنتی می‌توانند به طور مستقیم با مشتریان آنلاین ارتباط برقرار کنند. در داخل سایت شرکتی می‌توان اطلاعاتی مانند: خدمات ارائه شده،نوع شرکت و سابقه کاری قرار داد.

وب سایت آموزشی:

همانگونه که از اسمش پیداس  سایت هایی است که برای موسسات آموزشی طراحی می‌شود .

امروز آموزش آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده و رقابت در زمینه تحصیلی باعث شده که مدارس به تنها برای آموزش کافی نباشد. وب سایت آموزشی برای یادگیری و آموزش یک حرفه و مطلب خاس طراحی می‌شود.

وب سایت خبری:

خبری برای انتشار و اطلاع رسانی سریع استفاده می‌شوند. وب سایت های خبری امروزه جای مجلات، روزنامه هاو رادیو و... را گرفته اند .

سایت شخصی :

وب سایت شخصی همانگونه که از اسمش مشخص است مربوط به یک فرد بخصوص می باشد.آن فرد با استفاده از آن به معرفی خود، کارهای خود و اشتراک گذاری نظرات و خلاصه چیزهایی که مربوط به خودش است می‌پردازد.

یک مشاوره طراحی سایت باید چه ویژگی هایی را درطراحی وب‌ سایت رعایت کند؟

1-سرعت بالا در باز شدن صفحات:وقتی کاربر وارد یک سایت می‌شود بسیار مهم است صفحه مورد نظر باسرعت کند بارگذاری نشود در اینصورت کاربر از باز کردن صفحه مورد نظر منصرف می‌شود.

2- داشتن راه‌های ارتباطی:

مثلا:تماس باما،ایمیل وآدرس سایت‌های اجتماعی و...برای ایجاد ارتباط باکاربران بسیار مهم است و اعتماد آن ها را جلب می‌کند.

3- قرار گرفتن محتویات واطلاعات مربوط باعنوان:

بعضی وقت‌ها وقتی وارد صفحه سایتی می‌شویم محتویات آن اصلا مرتبط باعنوان نخواهد بود. مثلا: وقتی کاربری وارد این مقاله باعنوان مشاوره وب‌ سایت می‌شود انتظار دارد محتویات مربوط با وب‌ سایت قرار گرفته باشد.

4-امنیت سایت:

وب سایتی که طراحی می‌شود باید امنیت بالایی داشته باشد که کارفرمایان با اطمینان کامل اطلاعات خود را قرار دهند ورقبا نتوانند به سایت آن ها آسیب برسانند.

5- قراردادن عکس ونمودارهای باکیفیت برای جذاب شدن صفحه:

قرار دادن متن به تنهایی داخل سایت باعث خسته شدن کاربرازنگاه کردن به سایت می‌شود.طراح می‌تواند باقرار دادن عکس،نموداروعکس‌های اینفوگرافیک مرتبط با نوع سایت ، صفحات وب‌ سایت را جذاب ترکرده وهمینطور می‌توان بسیاری از توضیحات را یا همین نمودار ها وعکس‌ها به کاربران داد.

6-قرار دادن اطلاعات درست ومطمئن :

در هر زمینه ای که سایت راه اندازی می‌کنیم باید اطلاعات خود را در آن زمینه بالا ببریم تا بتوانیم اطلاعات ومحتویات درست در اختیار کاربران قرار دهیم واز مرجع‌های قابل اعتماد استفاده کرد.

این موارد چند مورد از ویژگی های مهم درباره وب سایت بود صدرصد موارد بیشتری برای طراحی وب سایت خوب وجود دارد که باید رعایت کرد.

چند مورد از ویژگی های یک مشاور طراحی سایت خوب

1- درک مشتریان خود و اهدافی که در طراحی وب سایت می‌خواهند

2-خلاقیت در طرحی و ایده های جالب در طراحی سایت

3-صبر وحوصله در کار:در مواقعی مشاور با نظر کارفرما چند بار در طرح تغییر ایجاد میکند پس باید در کار خود حوصله و صبر داشته باشد

4- دانش درباره کار با ابزارهای مختلف، برای طراحی‌وب سایت(مثلا :طراحی سایت با کدنویسی ویا بدون کدنویسی،فتوشاپ و...

5- بالابودن زمینه اطلاعات برای طراحی سایت در هر زمینه کاری:

یک طراح ممکن در زمینه مختلف شرکتی ،سایت فروشگاهی وحتی کار سنتی وب سایت بسازد پس باید اطلاعات دقیق درباره نوع مشتریان، سلیقه و...داشته باشد تا سایتی موفقی بسازد.)

جمع بندی مشاور طراحی وب‌ سایت:

در راه اندازی کسب و کار آنلاین انتخاب مشاور اصلی ترین و مهم ترین عامل، برای ایجاد کسب کار اینترنتی موفق می‌باشد. مشاور کسب وکار در واقع افراد متخصص و حرفه ای هستندکه راهکار های پیشرفت و توسعه کار در اینترنت را بلدن . وباتوجه به رقابت در بازار امروز مطمئنا راه اندازی کار بدون مشاور طراحی سایت غیرممکن است و باشکست مواجه می‌شوید .

در این راستا گروه حرفه ای کارووب(Karooweb) برای ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مشاور بینظیر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد. مطمئن باشید برند شما با مشاوره خلاقانه کارووب به برندی شناخته شده تبدیل می‌شود هدف ما رسیدن شما به اهدافتان است.

اگر نیازبه راهنمایی بهتر در زمینه طراحی سایت دارید میتوانید مقاله مشاوره طراحی سایت حرفه ای را مطالعه نمایید!

 

شما هم نظر خودتونو به اشتراک بگذارید