طراحی وب سایت

Banner1330x700px2.png

طراحی وب سایت

طراحی سایت با وردپرس (WordPress)

 

هم راحت است و هم سخت، خیلی از شرکت ها قالب­های آماده و بسیار حرفه­ای می­توانند با هزینه­ای بسیار کم وب سایت خود را بر بستر وردپرس راه­اندازی نمایند. وردپرس به طور سنتی یک CMS عالی برای وبلاگ نویسان شناخته شده است و نه تنها از محتوای عالی برخوردارند بلکه از طراحی خیره‌کننده نیز برخوردار هستند. این یک راه عالی است که حتی اعضای غیر فنی تیم­ها نیز قادر به ایجاد تغییر و انجام کار هستند.

هنگام طراحی وب سایت خود، گاهی اوقات فقط کمی حرکت باعث می­شود که الهام بگیرید! مهم نیست که چه نوع وب سایتی را ایجاد می­کنید، نمونه­های درخشان (و موفق) وجود دارد که می­دانند چگونه وردپرس را زیبا کنید! هنگام ایجاد سایت تجارت الکترونیکی در وردپرس یک نوع بهترین روش وجود دارد، اما این نمونه­ها با ایجاد یک تجربه کاربری زیبا و طراحی در سایت­های خود، آن را به سطح بعدی می­رسانند.

 

وب سایت­های پر بازدید و معروف وردپرس

 

احتمالاً شما از بعضی از این سایت­های محبوب شنیده­اید یا بازدید کرده­اید، اما آیا می­دانید که آنها در وردپرس حضور داشتند؟

برای ادامه کار و راه­اندازی سایت پر ترافیک، به یک سیستم عامل و هاست معتبر نیاز دارید. این سایت­ها فهمیده­اند و می­دانند وردپرس یک راه حل عالی برای پشتیبانی از ترافیک بالا است.

کارووب قاطعانه معتقد است که یک وب سایت، اگر نه بیشتر، باید به اندازه یک کارمند تمام وقت، ارزش بیشتری را ارائه دهد. گرفتن وب سایت خوب و راه­اندازی یک سرمایه­گذاری در وقت و هزینه است و برای دیدن آن باید ارزش بازده آن را ببینید. وب سایتی که به نظر خوب می­رسد اما یافت نمی­شود به همان اندازه فاقد وب سایت است و بی فایده است.

ما معتقد هستیم که وب سایت شما باید 24/7 شبانه روز کار کند. وب سایت شما باید با یک هدف در ذهن طراحی شود و برای دستیابی به این هدف پول و تلاش  لازم است، در غیر این صورت اتلاف زیادی در وقت است. هیچ دلیلی وجود ندارد که وب سایت شما نتواند نقش یک کارمند را بر عهده بگیرد. خواه فروش داشته باشید یا اطلاعات ارزشمندی را به مشتریان خود منتقل کنید، مهم است که وب سایت شما به شما در رشد کسب و کار کمک کند.

کلیه وب سایت­های تجارت الکترونیکی کارووب با اهداف توافق شده در تجزیه و تحلیل نیاز اولیه، طراحی و تنظیم شده­اند. کارووب با بیش از 13 سال تجربه در طراحی وب سایت­های تجارت الکترونیکی برای همه صنایع، و اهمیت برداشت اول بازدید کننده، تجربه کاربر و تبدیل یک فروش را می­داند.

لازم نیست که وقت زیادی را در اینترنت بگذرانید تا متوجه شوید که همه وب سایت ها به خوبی طراحی نشده­اند.

وب سایت شما اولین احساسی است که افراد از تجارت شما می­گیرند، کمتر از سه ثانیه طول می­کشد تا یک شخص قبل از تصمیم­گیری در مورد ماندن در آنجا، به وب سایت شما نگاه کند ، بنابراین می­توانید دلیل طراحی وب سایت شما را ببینید.

کارووب به عنوان یک تیم متخصص در استراتژی­های مربوط به وب سایت­های تجارت و تجارت الکترونیکی و سایر وب سایت­ها، اهمیت رشد روابط طولانی مدت را برای اطمینان از موفقیت مشتریان خود درک می­کند و از آنجا که فناوری همچنان در حال تغییر است، همچنان با استفاده از افراد و ابزارهای مناسب، از تجارت و برند شما پشتیبانی می­کند.

کارووب؛ تجارت الکترونیکی و طراحی وب سایت تجاری، توسعه سفارشی، استراتژی، بهینه سازی نرخ تبدیل، گزارشگری و موارد دیگر را ارائه می­دهد. امروز با ما صحبت کنید و دریابید که چگونه می توانیم به پیشرفت کسب و کار شما کمک کنیم.

اشتراک گذاری

Related Posts

مقالات اخیر

ما را دنبال کنید

دسته بندی <ها>

Instagram