به کارو وب خوش اومدی --- 09107556557 مشاوره رایگان!!!

KarooWeb
karooweb.jpg
  • تاریخ انتشار: 17/01/2022
  • 0 کامنت
  • دسته بندی : فناوری

طراحی سایت اختصاصی در تهران

امروزه مردم بیشتر با استفاده از اینترنت به انجام کار های خود میپردازند و وقت خود را برای انجام کارخود در صف های طولانی ، ترافیک و حمل وسایل و...به هدر نمی‌دهند.پس طراحی وب سایت  و طراحی سایت اختصاصی، یکی از ضروریات کسب کار امروزه می باشد به ویژه در شهر برزگ تهران با وجود فاصله زیاد بین مسیر ها ، کمبود وقت ، مشغله های کاری و... طراحی یک سایت اختصاصی در تهران بسیار پیشنهاد می شود.

در این راستا تعداد زیادی از متخصصان اقدام به کار کرده اند .برخی از افراد بصورت گروهی و شرکتی و برخی دیگر بصورت فردی کار میکنند.در دنیای رقابتی امروز در بین کسب وکارهای مختلف : فروشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها همه به دنبال بهترین بودن در حرفه ی خود هستند به این منظور سوالاتی برای کارفرمایان به وجود می‌آید:کدام شرکت برای طراحی بهتر است ؟ طراحی سایت فردی بهتر است یا شرکتی؟ کدام یک کیفیت بهتری دارند؟و...که ما در این مقاله میخواهیم به پاسخ دادن شما به این سوالات کمک کنیم .

انجام طراحی سایت اختصاصی د بصورت شرکتی یا بصورت فردی کدام بهتراست؟

انجام طراحی سایت اختصاصی توسط شرکت بهتر از طراحی سایت فردی است . وقتی یک کار بصورت گروهی انجام می شود هر فرد مسئولیتی را برعهده می‌گیردوکار بصورت دقیق تر با حوصله ی بیشتر انجام میشودو به نتیجه بهتر خواهیم رسید.

ولی انجام کار ها توسط یک فرد  بسیار سخت است.ولی باز هم برای انتخاب بهتر به بررسی برخی مسائل می‌پردازیم:

 سرعت وکیفیت:

کیفیت درانجام کار بسیار مهمتر از سرعت است.در شرکت های طراحی سایت همانگونه که گفتیم کارها تقسیم می‌شود و هرکس در زمینه ای که متخصص است کار می‌کند وبرتمام کارهانظارت می‌شودپس طراحی سایت شرکتی کیفیت بیشتری نسبت به  کارهای فردی دارد.

ولی در عوض کارهای شرکتی باتوجه به مسائل که توضیح دادیم زمان بیشتری لازم دارد ولی کار فردی باسرعت بیشتری انجام میشود. همانطور که می‌دانیم کیفیت بسیار مهم تر از سرعت است پس کیفیت را انتخاب کنید.

 

 

 هزینه طراحی وب‌ سایت:

اگر به دنبال طراحی سایت اختصاصی در تهران هستید ابتدا باید علت تفاوت قیمت ها رابدانید! در شرکت های طراحی سایت افراد ومتخصص‌های زیادی مشغول بکار هستند وبه هرکدام برای کاری که انجام میدهند باید هزینه ای پرداخت وهمچنبن عواملی مانند مالیات و محیطی (همان شرکت )برای انجام کار احتیاج دارند واین عوامل باعث میشود که هزینه ای بیشتر برای کارفرما به دنبال داشته باشد.

ولی طراحی وب سایت توسط یک فرد چون تعدادافراد زیاد نیست وبا داشتن یک لپ تاپ یا کامپیوتر در هرجایی می‌تواند کار خود را انجام دهد ونیاز به پرداخت مالیات و هزینه های دیگرندارد در نتیجه به پرداخت هزینه کمتر احتیاج دارد.

پشتیبانی سایت طراحی شده:

با طراحی وب سایت کار تمام نمی‌شود و سایت به پشتیبانی احتیاج دارد تا اگر مشکلاتی برای سایت پیش آمد ویا نیاز به تغییراتی داشت توسط طراحان شرکتی حل شود.ولی سایتی که توسط فرد، طراحی می‌شود نبودن محل کار و قرار دادرسمی و... ممکن است پشتیبانی را انجام ندهد و در این صورت با پیدایش مشکلات در سایت، سایت شما و تمام هزینه شما به هدر می رود. کارو وب با بکار گیری کادری مجرب و توانا در زمینه پشتیبانی طراحی سایت اختصاصی در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم میباشد. گروه طراحی کارو وب با پشتیبانی 24 ساعته آماده ارائه خدمت میباشد.

بروز رسانی:

شرکت ها طراحی وب‌ سایت به طور مداوم به بروزرسانی سایت می‌پردازند تاسایت شما در بین مشتریان جایگاه خود را حفظ کند ولی در طراحی سایت توسط یک نفر عمدتا این کار انجام نمی‌شود.درحالی که بروز رسانی سایت بسیار مهم است تادر بین رقبا عقب نیفتید و مشتریان خود را از دست ندهید.

حال که فهمیدیم شرکت طراحی سایت بهتر از طراحی سایت فردی است . می‌خواهیم بدانیم چگونه در میان شرکت‌ها، شرکت بهتر را انتخاب کنیم به موارد زیر برای جواب این سوال می پردازیم.

انتخاب شرکت طراحی سایت:

امروز تعداد زیادی شرکت طراحی سایت مشغول به ارائه خدمت به کارفرماها می‌باشند ولی از کجا بدانیم انجام کار خود را به کدام شرکت بسپاریم:

بررسی و مقایسه نمونه کار های انجام شده:

شما می‌توانید با توجه به کارهای انجام شده توسط شرکت های طراحی سایت به کیفیت کارهای آنها ،نحوه انجام کار در طراحی و برنامه نویسی پی ببرید .

نحوه پیش برد کار:

همانطور که می‌دانید امروزه برنامه ها وقالب های آماده زیادی وجود دارند که باتغییر دادن جملات ونوع عکس آن ها می توان یک وب سایت طراحی کرد(مثل وردپرس:البته بسیاری از کارفرماها خود این روش‌ها را درخواست می‌کنند)ولی شما کار خود را به شرکت هایی بسپارید که به طراحی سایت با برنامه نویسی و کدنویسی تسلط داشته باشند زیرا این سایت‌ها قوی تر،از نظر گوگل دارای امتیاز بیشتر و نیز امنیت بیشتری خواهند داشت.

روند طراحی واطلاعات کارفرما از طراحی وب سایت:

بسیار مهم است که کارفرما اطلاعاتی درباره ی طراحی وب‌ سایت داشته باشد وبداند طراحی وب‌ سایت در کل چیست.همچنین روندطراحی آن شرکت رابداند که بهترین راه برای دانستن این مورد بایدروند کارهای قبلی را بداند و رضایت یا عدم رضایت مشتریان قبلی را بررسی کنند.

رعایت سئواصول :

سئو نقش بسیار زیادی در طراحی سایت و رتبه سایت دارد. درواقع عملیاتی که در سئو انجام می‌شود باعث می‌شود که سایت شما در ابتدای صفحه نمایش داده شود. پس سئویکی از فاکتورهای اصلی طراحی سایت است.

خدمات پشتیبانی شرکت ها:

همانطور که در مورد طراحی سایت فردی و شرکتی توضیح دادیم خدمات پشتیبانی بسیار مهم است. و باید برای انتخاب شرکت،در میان  شرکت ها این گزینه را درنظر گرفت. و شرکتی را انتخاب نمود که دارای پشتیبانی خوب باشد .گروه کارووب دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد. وبا نظم سایت می‌توان به این مورد پی برد.

:هزینه مناسب برای طراحی سایت اختصاصی در تهران

برای کار فرما بسیار مناسب است که چه هزینه ای پرداخت می‌کند و مطمئن باشید در این باره به تحقیق می پردازد . بسیاری از سایت ها هستند که هزینه یکسانی پرداخت می‌کنند ولی قیمتهای متفاوتی دارند پس در نظر داشته باشید هزینه مناسبی پرداخت کنید.

به چه دلایلی به طراحی سایت نیاز داریم؟

  داشتن فروشگاه آنلاین:

یک وب سایت در واقع همان فروشگاه برای شما می‌باشدکه در این دوران بسیار مورد استفاده است و بیشتر مورد به صورت مجازی خرید می‌کنند و دیگر کارهای خود را انجام می‌دهند. وب سایت ها به صورت فروشگاه های شبانه روزی کار می‌کنند.

افزایش اعتبار کسب و کار:

شرکت ها وسازمان هایی که دارای وب سایت می‌باشند دارای اعتبار بیشتری در میان کاربران و مشتریان می‌باشند باداشتن وب سایت می توانید نحوه ی کار واطلاعات را در اختیار مردم گذاشت ودر سرتاسرکشور مشتری داشت. .

آگاهی برند وکسب مشتری خوب :   

وقتی یک سایت طراحی می‌کنید برند خود رانیز به تمام مردم می‌شناسانید . در واقع برند سازی میکنید.افرادی که در اینترنت خرید و کارهای دیگر انجام میدهند افراد آگاهی می باشند که به دنبال برند های برتر می‌باشند و در واقع با این کار مشتریان خوبی  در جاهای مختلف پیدا می‌کنید.

ارتباط با مشتریان:

ارتباط خود را با مشتریان افزایش می‌دهید که این تاثیر زیادی در کسب و کارتان دارد. برقراری ارتباط می‌تواند از طریق ایمیل، شماره تماس و...باشد.

طراحی وب سایت حرفه ای چه خدمات دیگری دارد ؟

کپی رایتینگ:

به معنی تبلیغ حرفه ای است .که به افراد حرفه ای احتیاج دارد .این افراد به گونه ای کپی رایتینگ میکنند که محصول وبرند شما در ذهن مشتری بماندوجذب مشتریتان بیشتر می شود.

cms:

به معنی سیستم مدیریت محتوا می‌باشد ولی نه یک مدیریت ساده بلکه یک مدیریت حرفه ای می باشد. وبرای طراحی وب‌سایت موفق بسیار مهم است.

 

 

 

شما هم نظر خودتونو به اشتراک بگذارید