مشاوره طراحی وب سایت

d8b7d8b1d8a7d8addb8c-d8b3d8a7db8cd8aa-d988d8a8-d8b3d8a7db8cd8aa-d8b4d8b1daa9d8aadb8c_5fa7b4127f229.jpeg

مشاوره طراحی وب سایت

در این مقاله میخواهیم درباره ی مشاوره طراحی وب سایت توضیح دهیم . طراحی وب سایت یکی از ضروریات کسب وکار های امروزه می‌باشد.با طراحی یک سایت می‌توان حرفه و کسب و کار خود را به تمام مردم در نقاط مختلف جهان معرفی کرد و در نقاط مختلف جهان به جذب مشتری پرداخت و کسب کاری با اعتبار بالاتر داشت. امروزه مردم با پیشرفت تکنولوژی و در اختیار داشتن این تکنولوژی ها بیشتر کارهای خود را از طریق اینترنت انجام می‌هند و وقت خود را در ترافیک ، صف های طولانی و مشکلات حمل وسایل و... هدر نمی‌دهند. پس مشاوره طراحی وب‌ سایت برای پیشرفت کسب و کارتان بسیار مفید است .اولین قدم برای طراحی سایت انتخاب مشاوره طراحی وب‌ سایت می‌باشد.

مشاوره طراحی وب سایت کیست ؟

مشاوره طراح وب‌ سایت در واقع همان طراح سایت می‌باشد.که قبل از طراحی سایت به مشاوره با کارفرما یا صاحبکار می پردازد تا از نظر و خواسته ی کارفرما و همچنین نیاز مشتریان مطلع شود و سایتی متناسب با کسب و کار کارفرما و همچنین کاربر پسند طراحی کند. مشاوره طراحی وب سایت از عمل و دانش زیاد درباره ی طراحی وب‌ سایت، انواع وب‌ سایت و روش ها و ابزارهای طراحی وب‌ سایت برخوردار می‌باشد.

اهمیت مشاوره در طراحی وب سایت:

مشاوره ی طراحی وب سایت از اهمیت زیادی برای داشتن یک سایت حرفه ای و موفق می‌باشد. در واقع مشاوره ی طراحی وب سایت، پیش نیاز و اولین قدم در طراحی سایت است. یک مشاوره حرفه ای اطلاعاتی درباره ی انواع سایت و ویژگی های هر کدام از آن ها در اختیار شما می‌گذارد و همچنین نیاز های شما را شناسایی می‌کند و سایتی مناسب با کسب و کارتان را به شما رائه می دهد و این باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما می‌شود.

در حالیکه بدون مشاوره سایت ، طراح سایت نمی تواند از نیازها و خواسته های شما مطلع شود و در نهایت سایتی که به شما ارائه می‌هد اصلا برای کسب و کار شما و نیاز مشتریانتان مناسب نیست و این نه تنها باعث به هدر رفتن هزینه و زمان شما می‌شود بلکه باعث از دست دادن مشتریانتان نیز می‌شود. برای همین مشاوره طراحی وب سایت از مراحل اصلی طراحی سایت می‌باشد.

مزیتهای داشتن مشاوره طراحی وب سایت:

1- جلوگیری از پیش آمدن مشکلات و رفع مشکلات در سایت

2-جلوگیری از هزینه های الکی

3- جلوگیری از شکست خوردن کسب و کار آنلاین

4- صرفه‌جویی در زمان

5- آموزش نحوه استفاده از سایت

6- جلو زدن از رقبا در کسب و کار

مشاوره طراحی وب سایت باید چه خدماتی را در سایت ارائه دهد؟

1- انتخاب نام دامنه :

نام دامنه همان آدرس و برند سایت شما می باشد به همین دلیل انتخاب نام دامنه متناسب با کسب کار شما بسیار مهم است. و از وظایف مهم مشاوره طراحی سایت وب سایت می‌باشد.

2- خلاقیت در طراحی سایت و چیدمان:

سایتی که ما طراحی می کنیم برای استفاده کابران می‌باشد پس باید دارای طراحی و چیدمان جذابی باشد و به نحوی طراحی نشود که کاربران برای استفاده از خدمات سایت سردرگم شوند.

3- رعایت قابلیت رسپانسیو بودن سایت :

سایت که طراحی می‌شود باید توسط  صفحه هر تکنولوژی (موبایل، لپ تاپ ، تبلت ، کامپیوتر) بطور مناسب دیده شود ونیازی به زوم کردن و یا کوچک کردن صفحه نداشته باشد و کاربران برای دیدن محتوای صفحه دچار مشکل نشوند.

4-امنیت بالای سایت:

سایت باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و رقبا نتوانند به اطلاعات سایت دسترسی پیدا کنند و به سایت شما آسیب برسانند.

5-پشتیبانی سایت:

پشتیبانی سایت، از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در سایت جلوگیری میکند و درصورت بوجود آمدن هر گونه مشکل در سایت سریعا آن را رفع میکنند.

6- رعایت اصول سئو:

رعایت اصول سئو از ابتدا همان ایتدا طراحی بسیار مهم است . در واقع اصول سئو است که باعث بالا آمدن سایت شما در موتورجستجوگر گوگل می‌شود و این باعث کلیک بیشتر کاربران بر روی سایت شما می شود.

7-طراحی سایت مناسب کسب و کار شما :

برای انواع حرفه ها: آموزشی خبری ، فروشگاهی و ... می‌توان طراحی سایت کرد. هر حرفه ای به سایتی مناسب باتوجه به نوع حرفه و کسب وکار  نیاز دارد . مشاوره طراح سایت باتوجه به نوع حرفه و نیاز های آن باید سایتی مناسب آن را طراحی کند.

چگونه یک مشاور طراحی وب سایت حرفه ای انتخاب کنیم؟

باتوجه به زیاد شدن افراد و شرکت ها در زمینه طراحی سایت کارفرما ها در انتخاب مشاور دچار مشکل می شوند در اینجا برخی از راه حل ها برای انتخاب یک مشاوره حرفه ای را توضیح می‌دهیم:

1- توانایی طراحی سایت با برنامه نویسی وبدون برنامه نویسی

2- توانایی و اطلاعات کافی از انواع وب‌ سایت از نظر برنامه نویسی

3- توانایی طراحی وب سایت از نظر انواع محتوا

4- توجه به نمونه کار های قبلی

5- آیا به شما و اهداف شما در مشاوره توجه دارد؟

6- در مشاوره ایده های خلاقانه در اختیار شما قرار می‌دهد؟

در این مقاله سعی کردیم بطور دقیق فقط درباره ی مشاوره سایت توضیح دهیم ولی در مقاله مشاوره طراحی سایت بطور کامل به توضیح کامل وب سایت و انواع سایت ها از نظر محتوا و برنامه نویسی پرداخته ایم که برای رفتن پیش یک مشاور دانستن و پیش زمینه ای از این اطلاعات بسیار به شما کمک میکند کافیست بر روی مشاوره طراحی سایت کلیک کنید و آن را مطالعه نمائید.

 

گروه کارووب امیدوار است بتواند بهترین راهنمایی ها در اختیار شما قرار دهد. با مشاوره طراحی وب سایت در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

اشتراک گذاری

Related Posts