مشاوره سئو

21م.jpg

مشاوره سئو

از مهمترین اقدامات برای طراحی یک وب‌ سایت حرفه ای انتخاب مشاوره سئو در طراحی سایت و همچنین انتخاب مشاوره طراحی وب سایت می باشد.که در این مقاله می‌خواهیم از اهمیت مشاوره سئو درکسب امتیازبرای یک سایت توضیح دهیم .  سئو مهم ترین عامل برای پیشرفت وبالا آمدن سایت شما در گوگل می‌باشد که از همان ابتدا طراحی سایت . حتی بعد از اتمام طراحی سایت اقدامات سئودر سایت شما تاثیر گذار می‌باشد. پس به هیچ عنوان نباید سئو را در طراحی یک سایت نادیده گرفت.

سئو چیست؟

   سئو ، مجموعه اقدامات قانونی است که توسط مشاوره سئو طراحی وب سایت انجام می‌شودو باعث می‌شود وقتی کاربران، سایت و محصولات مورد نیازشان را درگوگل جستجو می‌‌کنند وب‌ سایت شما در ابتدای نتایج جستجونمایش داده شود ودر این‌صورت ترافیک و کلیک بیشتری روی سایت شما ایجاد می‌شودو این باعث میشود که رتبه ی بهتر در گوگل کسب کنید که اصلی ترین هدف مشاورسئو همین است. این امر برای مشتریان هم بسیار مهم و پر اهمیت است و باعث کسب در آمد بیشتر می‌شود.

 مشاور سئو طراحی وب سایت کیست؟SEO CONSLTANT 

   منظور از مشاورسئو همان سئو کار است. سئوکار، فردی است که تمام قوانین و راهکار‌های رسیدن به بهینه سازی سایت را به طور علمی و درست می‌داند. پس انتخاب سئوکار حرفه‌ای برای رسیدن به رتبه برتر بسیار مهم است.

چرا انتخاب مشاور سئو در طراحی وب‌ سایت مهم است؟

    طراحی وب سایت و انتخاب مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت امری بسیار مهم است. چون امروزه به دلیل کمبود وقت بخاطر مشغله کاری وانجام بسیاری از کارها بصورت اینترنتی مردم برای به‌ دست آوردن اطلاعات، محتوا و خرید به گوگل مراجعه می‌کنند پس در نتیجه برای شناساندن کسب و کار ،خدمات و برندخود به مردم ،طراحی یه وب سایت حرفه ای وانتخاب یک مشاوره سئو حرفه ای اهمیت زیادی دارد .یک مشاوره سئویا همان سئو کار می‌تواند سایت شما را با تکنیک هایی که انجام می‌دهد به اوج برساند و یا برعکس آن عمل کند.

مشاوره سئو چند نوع تکنیک سئو را،درسایت شما میتواند اجرا کند؟

سئو دارای 4 نوع می باشد:1- سئو کلاه سیاه 2- سئو کلاه سفید 3-سئو کلاه خاکستری 4- سئومنفی

که مشاوران سئو برای رتبه سایت از این تکنیک ها استفاده می کنند. که هرکدام از آن در قسمت پایین برای شما عزیزان توضیح میدهیم.

سئو کلاه سیاه:

محیط گوگل دارای قوانینی می‌باشد.که باید این قوانین رادر سایتی که طراحی می‌کنیم رعایت کردوطبق آن عمل کرد.ولی برخی از مشاوران سئو در طراحی سایت برای اینکه بتوانند وب سایت خود را بالا بیاورند ورتبه خوبی در گوگل کسب کنند دست به انجام کارهای غیر قانونی می‌زنند.درست است شاید مشاور سئو بتواند با این کار سایت شما را در زمان کمی بالا بیاورد ولی در صورت پی بردن گوگل به این مسئله برای سایت شما مشکلات جبران ناپذیری پیش می آید.مثلا:محیط مدرسه را در نظر بگیرید که دارای قوانین مخصوص به خود می باشد، ولی یک دانش آموزدر یک کلاس برای کسب رتبه خوب به تقلب کردن روی می‌آورد.سئو کلاه سیاه هم همین گونه است. گوگل وقتی به استفاده این روش ها در سایت پی ببرد،آن سایت را از موتورجستجوگر گوگل حذف می‌کند. این تکنیک ها، که مشاوره سئو طراحی وب سایت میتواند در سایت انجام دهد شامل:

1- ساختن بک لینک های زیاد در مدت زمان کوتاه

2- استفاده زیاد از کلمات کلیدی (باتوجه به میزان متن باید کلمه کلیدی استفاده کرد)

3- از محتوا ومطالب کپی در سایت های دیگر استفاده کنیم

4- داخل سایت لینک مخفی قرار دهیم

5-استفاده زیاد از کامنت های الکی واسپم

سئو کلاه سفید:

وقتی مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت از قوانین گوگل پیروی کنیم و از تکنیک ها‌ی غیرقانونی برای کسب رتبه بالا استفاده نکنیم  این روش سئو کلاه سفید نامیده می‌شود. درواقع هر کاری که بر خلاف سئو کلاه سیاه باشد سئو کلاه سفید است. (همان مثال را در نظر بگیرید وقتی یک دانش آموز برای به دست آوردن رتبه بالا درس میخواند،کلاس میرود و... از روش های درست استفاده می‌کند) سئو کلاه سفید هم همینگونه است وبه تلاش وصبر زیاد نیاز دارد. برخی ازاقدامات سئو کلاه سفید که مشاوره سئوکار میتواند از آن استفاده کند شامل:

1- خودمان محتوا تولید کنیم و از کپی کردن پرهیز کنیم

2-ساختن بک لینک باکیفیت

3- استفاده از کلمات کلیدی مناسب

4- برند سازی

سئوکلاه خاکستری:

سئوکلاه خاکستری تکنیک هایی هستند که سرعت بالا رفتن رتبه سایت رو افزایش میدهد.(سئو کلاه سفید نیاز به صبر و زمان زیادی دارد). درواقع همانند اسمش که حد واسط رنگ سیاه و سفید است، این تنکنیک ها هم همین طوری اند و حد واسط سئو سیاه و سئو سفید هستند.وبسیاری از مشاورین سئو از این نوع سئو استفاده می‌کنند. برخی از تکنیک های سئو خاکستری که مشاوره سئو میتواند از آن استفاده کند شامل:

1-استفاده از محتوای سایت های دیگر ولی با نوعی دیگر از جمله بندی وطرزبیان دیگر

2-استفاده از مترادف کلمات کلیدی

3- معنی کردن مقاله هاو محتویات زبان ها‌ی دیگر

4-  خرید دامنه از سایت هایی باطول عمر طولانی تر

 

سئومنفی:

سئومنفی توسط سئو کاریا همان مشاور سئو سایت،انجام نمی‌شود و توسط رقیبان سایت شما استفاده می‌شوند. حالا باخودتون میگید چگونه؟ رقبای شما با هک کردن سایتتون تکنیک های کلاه سیاه در سایت شما بکار می برند. مثلا:

کاری میکنند که انگار محتویات شما کپی است، بک لینک های باکیفیتتون روازبین میبرندو... واین باعث میشه که اعتبارسایتتون کم بشه و باعث جریمه سایت شما می‌شود.جلوگیری یا رفع سریع این مسائل از مهم ترین مظایف مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت می‌باشد.

وظیفه مشاور طراحی وب‌ سایت در سئو داخلی چیست؟

تمام فاکتورهایی که در بهینه سازی داخل سایت تاثیر دارند سئوداخلی نامیده میشوند.که انجام آن از وظایف مشاوره سئو می‌باشد.

چندمورد ازعوامل سئو داخلی:

1-محتوا: تولید محتوای خوب و مناسب با عنوان یک فاکتورمهم درسئوداخلی می‌باشد. محتوا هم به صورت متنی،صوتی و تصویری باشد.

2-URL: همان آدرس سایت است.که بهتر به صورت انگلیسی باشد. طولURLبهتراست کوتاه باشدو در آن از کلمات کلیدی استفاده کنید.

3-لینک داخلی: لینک دادن به یه کلمه برای ورود از یک صفحه به صفحه دیگر در داخل همان سایت است و به آن لینک داخلی می‌گویند.کلمه ای که به آن لینک می دهیم باید مرتبط با صفحه دیگر باشد.

4-تگ هدینگ:از H1شروع می‌شود تاH6و بیشتر مواقع ازH1تاH3استفاده می شود.H1فقط یکی است و عنوان اصلی در آن قرار می گیردو بقیه ی عنوان ها بترتیب در بقیه تگ ها قرار می گیرند.

5- کلمات کلیدی: استفاده از کلمات کلیدی بسیارمهم است.تعداد کلمات کلیدی باید باتوجه به اندازه متن باشد.

6- عنوان: عنوان ها باید مرتبط با محتوا باشند همچنین از کلمات کلیدی در داخل عنوان استفاده شود.

وظایف مشاوره سئو درسئوخارجی چیست؟

تمام فاکتورهایی که مربوط به بهینه سازی خارج از سایت می باشد سئوخارجی می‌گویند مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت با انجام این موارد که شامل:1- بک لینک(سعی کنید از سایت های معتبر بک لینک بگیرید)2- بازاریابی (بازنشر محتوا)3- فعالیت در شبکه های اجتماعی و...می باشد به سئو خارجی سایت کمک میکند.

سئو تکنیکال:

سئو تکنیکال سئو است که بیشتر روی مسائل بهینه سازی سایت از نظر فنی تاثیر می‌گذاردواز همان ایتدای طراحی سایت باید در نظر گرفته شود که بیشتراز وظایف برنامه نویس می باشد تا سئو کار(مشاور سئو نیز میتواند با کار هایی به بهبود بیشتر آن بپردازد). بااستفاده از سئو تکنیکال میتوانیم از امنیت و ساختار سایت مطمئن باشیم. برخی از موارد سئو تکنیکال شامل: سرعت سایت رابهینه سازی میکند 2- باعث می شود در موتور جستوگر گوگل سریع تر پیدا شود3-responsive بودن صفحات :که باعث می شود صحات سایت در تمام صفحات موبایل، کامپیوتر و... به صورت مناسب دیده شوند4-sitemap.xml;که همانند یک نقشه که آدرس رابه مانشان می دهداین فایل هم آدرس صفحات سایت را به ما نشان میدهد5- ساختار سایت: به منظوردسته بندی صفحات سایت می باشد. باعث می شود وقتی کار بروارد سایت می شود برای پیداکردن موارد مورد نظر سردر گم نشود.

در بالا به برخی از وظایف مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت در زمینه های مختلف اشاره کردیم حال به طور کلی می‌خواهیم چند مورد از وظایف مهم آن را توضیح دهیم.

چند مورد از وظایف مشاوره سئوطراحی وب‌ سایت:

1-بهینه سازی سایت :1-ویرایش سایت2- بروز رسانی سایت

2-تولید محتوای خوب:1- محتوای متنی 2- صوتی3- ویدیوئی

3-ساختن لینک:1- لینک داخلی 2- لینک خارجی

4-ساختن بک‌لینک

5- بازاریابی وب‌ سایت

6-ساختن کلمات کلیدی متناسب با محتوا

7-بالا بردن time on site

8-پایین آوردن نرخ پرش

ارتباط مشاور سئو با کاربران ومشتریان:

مشاوره سئو همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم وظایف مهمی بر عهده دارد .و اگر به این مسئله توجه کرده باشید تمام وظایف مشاوره سئو بر میگردد به مسئله راضی نگه داشتن کاربران و مشتریان و بعد از آن ها گوگل قرار میگیرد. سئو کار با انجام وظایف خود باعث می‌شود سایت طراحی شده توسط برنامه نویس کاربر پسند شود. ارتباط مشاوره سئو با مشتریان بسیار مهم است. مشاور سئو نباید باعث شود مشتریان در جواب گرفتن و خرید ،باز کردن صفحات دچار مشکل شوند.

(پس همه چیز به شما بستگی دارد که مشتریان شما فرصتی عالی برای شما باشند یاغیر از این)پس در انتخاب مشاوره طراحی سایت و مشاوره سئوطراحی وب سایت دقت کنید.

کارووب در خدمت شما برای طراحی و ارائه مشاوره سئو طراحی وب‌ سایت در خدمت شما می‌باشد. 

 

اشتراک گذاری

Related Posts